Buradasınız : Faydalı Bilgiler

Cam Kesme Makinası Ne İşe Yarar ?

Cam Kesme Makinası Ne İşe Yarar ? - Cam hassas ve kırılgan bir maddeden meydana geldiği için istenilen şekilde ve boyutta kesilmesi el ile yapılmayacak bir işlemdir.

Cam hassas ve kırılgan bir maddeden meydana geldiği için istenilen şekilde ve boyutta kesilmesi el ile yapılmayacak bir işlemdir.

Cam hassas ve kırılgan bir maddeden meydana geldiği için istenilen şekilde ve boyutta kesilmesi el ile yapılmayacak bir işlemdir. Cam kesme makinası ile istediğiniz boy ve ebatta kolayca cam kesebilirsiniz. Cam kesme makinasının en önemli özelliği kesme basıncının otomatik olarak ayarlanabilir olmasıdır. Diğer önemli özellikleri ise gönyeleme sistemi sayesinde masaya camın elle güvenli ve kolay olarak yüklenmesine olanak sağlamasıdır. Hava yastıklama sistemi sayesinde masa üzerinde plaka camın rahatça hareket ettirilmesine imkan vermektedir. Bu özellik ile camın her köşesine ulaşmanız amaçlanmıştır. Cam kesme makinası bulundurduğu yağlama sistemi sayesinde camın pürüzsüz ve düzgün bir şekilde kesilmesini sağlamaktadır.