Buradasınız : Faydalı Bilgiler

Cam Nasıl Kesilir ?

Cam Nasıl Kesilir ? - Doğru araçları ve sarsılmaz bir el ile, herkes evde standart cam kesme başlayabilirsiniz.

Doğru araçları ve sarsılmaz bir el ile, herkes evde standart cam kesme başlayabilirsiniz.

1. HAZIRLIK: Çalışma alanınızı ayarlayın. Siz biraz yumuşak ve cam çizmez tercihen bir kesmek için büyük bir düz bir yüzey gerekir. Temizlenmesi kolay bir alanda çalışın. Çünkü bir şey bozulursa katta cam kırıkları yakalanma riski, halı üzerinde çalışan kaçının. Kendi güvenlik uzakta çalışma alanı ve materyal hayvan ve çocukları korumak için.
cam temizliği, cam kesmek, cam nasıl kesilmelidir.

2.Kestiğiniz planladığınız boyunca cam yüzeyini temizleyin. camına herhangi bir kir veya silika puanınızı berbat edebilir. Eğer puan planladığınız cam yüzeyi boyunca bir bez veya parmağınızı çalıştırarak bu silin.
cam nasıl kesilir, cam kesmek, cam kesici, cam delici

3. Bir cam kesici ve bazı hafif yağı elde. Cam kesici bir kalem büyüklüğünde olan ve bir hat boyunca temiz kırılmış olabilir, böylece bardağın içine bir skor işaretlemek için bir elmas ya da bir sertleştirilmiş tekerleğini kullanın. Bir vitray mağazasında kesme yağı satın almak ya da gazyağı az miktarda kullanabilirsiniz.
cam nasıl kesilebilir, evde cam kesmek, cam kesme aparatı

4. Ölçün ve puan istediğiniz yere işaretleyin. puan, diğer kenarına camın bir kenarından çalıştırmalısınız. Eğer düz bir çizgi kesim varsa da kağıt üzerinde işaretleyebilirsiniz., Tercihen düz kenarlı bir işaretleyici ile (cam üzerine yazmak ve kağıdın üstüne cam yerleştirebilirsiniz.
Kesim çok uzun olmamalıdır. Kırıldığında iki metre daha uzun puanları yüksek başarısızlık oranı var.
Lütfen işaretleri her tarafta cam yaklaşık altı santim kavrama bırakın ve break emin olun. Daha küçük parçalar kesip, size bir ulaşamıyorum cam kesiyorum, pense ya da hafif çekiç gibi, özel araçları kullanmak gerekebilir.