Makinalarımız

 • temper-hatti-glaston-rc2002448470r2013 - RC200 yatık çalışan fırınımız her cam tipine ve kalınlığına göre ayarlanabilir

  Temper Hattı : Glaston RC200-2448-470-R-2013

  RC200 yatık çalışan fırınımız her cam tipine ve kalınlığına göre ayarlanabilir

 • isicam-hatti-cms - Makine cam yıkama ünitesi, eşleme ünitesi ,yüzeysel pres ünitesi ve yata kalkar masa olmak üzere dört üniteden meydana gelmiştir.

  Isıcam Hattı. : C.M.S.

  Makine cam yıkama ünitesi, eşleme ünitesi ,yüzeysel pres ünitesi ve yata kalkar masa olmak üzere dört üniteden meydana gelmiştir.

 • butilextruder-cms - Isıcam arasında bulunan (spacer) alüminyum çıtanın camlara yapıştırılarak sızdırmazlık sağlaması için kullanılan butil malzemesinin basınç ile camın üzerine sürülmesini sağlar.

  ButilExtruder : C.M.S

  Isıcam arasında bulunan (spacer) alüminyum çıtanın camlara yapıştırılarak sızdırmazlık sağlaması için kullanılan butil malzemesinin basınç ile camın üzerine sürülmesini sağlar.

 • cam-yikama-makinasi-best-makine - Dış cephe camları ısıcam hattındaki üretim işlemi bittikten sonra iki camın arasına uygulanan sızdırmazlık maddesi olan iki karışımlı (çift komponenli) silikon butil ile çıta arasında hava boşluğu olmadan basınç altıda sürülerek izalasyonu tamamlanır.

  Cam Yıkama Makinası: Best Makine

  Dış cephe camları ısıcam hattındaki üretim işlemi bittikten sonra iki camın arasına uygulanan sızdırmazlık maddesi olan iki karışımlı (çift komponenli) silikon butil ile çıta arasında hava boşluğu olmadan basınç altıda sürülerek izalasyonu tamamlanır.

 • thiokolmakinasi-bestmakine - Isıcamların ısıcam üretim hattıdaki üretim işlemi bittikten sonra son işlem olan iki cam arasına uygulanan sızdırmazlık maddesi olan thiokol çıta ile butil arasında hava boşluğu olmadan basınç altında sürülerek izalasyon tamamlanır.

  ThiokolMakinası: BestMakine

  Isıcamların ısıcam üretim hattıdaki üretim işlemi bittikten sonra son işlem olan iki cam arasına uygulanan sızdırmazlık maddesi olan thiokol çıta ile butil arasında hava boşluğu olmadan basınç altında sürülerek izalasyon tamamlanır.

 • cam-kesim-masasi-botteromodiline - Cam kesim masamız tam otomatik olup camın kesim için optimizasyonu yaparak her ebattaki camı kesebilecek kapasitededir.

  Cam Kesim Masası : BotteroModiline

  Cam kesim masamız tam otomatik olup camın kesim için optimizasyonu yaparak her ebattaki camı kesebilecek kapasitededir.

 • duz-rodaj-makinasi-fushan - 9- Kafalı ZM9A, degisik kalınlık ve boyutlardaki camların düz kenar rodaj & pahlarının 45o açılı islenmesi için tasarlanmıs bir makinadır. Düz camın kaba taslaması, ince taslaması ve parlatmasına ilaveten serium oksit ile ayrı bir parlaklık kazandırarak camın orijinal haline gelmesini saglar.

  Düz Rodaj Makinası: Fushan

  9- Kafalı ZM9A, degisik kalınlık ve boyutlardaki camların düz kenar rodaj & pahlarının 45o açılı islenmesi için tasarlanmıs bir makinadır. Düz camın kaba taslaması, ince taslaması ve parlatmasına ilaveten serium oksit ile ayrı bir parlaklık kazandırarak camın orijinal haline gelmesini saglar.

 • zimpara-makinasi-de-ka-makine - Cam kesim masasında kesilen camlar temper fırınına girmeden keşim esnasında oluşan kılcal kesim çatlaklarının ilerlememesi için kenarları zımpara makinasında işlendikten sonra temperlenir.

  Zımpara Makinası : DE KA makine

  Cam kesim masasında kesilen camlar temper fırınına girmeden keşim esnasında oluşan kılcal kesim çatlaklarının ilerlememesi için kenarları zımpara makinasında işlendikten sonra temperlenir.