Hakkımızda

Hakkımızda - CAMAK CAM Kuruluşumuzda yatan camcılık ruhu ile işlerini başarmaktayız, senelerdir devam eden çalışmalarımız Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısımda bulunan kendi fabrika alanımızda bulunan makine parkımızda nitelikli camlar üreterek çalışmalarımızı yapıyoruz.

CAMAK CAM Kuruluşumuzda yatan camcılık ruhu ile işlerini başarmaktayız, senelerdir devam eden çalışmalarımız Dilovası Organize Sanayi Bölgesi 4. Kısımda bulunan kendi fabrika alanımızda bulunan makine parkımızda nitelikli camlar üreterek çalışmalarımızı yapıyoruz.

Dış cephe kaplam camları (Strüktürel silikon cephe camları) makine parkımızda yer alan GLASSTON RC200 temper fırınımız ile düz cam, reflekte camlar diğer nitelikli camlar ve yumuşak löw e camları temperliyerek, isteğe bağlı lamina camlarla üretim yapmaktayız. Buna bağlı olarak tek tarafı yada iki tarafı temperli ısı camlar ürettiğimiz gibi,duşa kabin camları delikli, deliksiz camlar temperlemekteyiz.Camların kenarlarını düz rodaj ve zımpara makinelerimiz ile işlemekteyiz.